KOMBİLİ ISITMA SİSTEMİ TEMİZLİĞİ

Bireysel kombili ısıtma ve duvar tipi kazan sistemlerinde de (konut, villa) diğer sistemlerde olduğu gibi sudan kaynaklanan kir katmanlarının oluştuğu bilinmektedir. Bu tip sistemlerin temizliği bütün olarak yapılmalıdır. Sadece petek temizliği yapılması veya kombi – kazanı kapatarak yada sistemden ayırarak yapılan temizliğin pek bir faydası olmayacaktır.

Sistemin komple, kombi – kazan çalıştırılarak, temizliğinin yapılması, basınç tanklarının da suyunun boşaltılarak temizlenmesi ve hava takviyelerinin mutlaka yapılması gerekir. Kombi – kazanın çalışır vaziyette temizlik yapılması eşanjörlerin ve üç yollu vanaların da temizlenmesini sağlayacaktır. Tüm bunlar komple yapılırsa sistem gerekli şekilde temizlenmiş olacaktır ve sağlıklı ısınma ile tasarruf sağlayacaktır.

Şirket olarak ısıtma sistemlerini asidik olmayan, özel olarak üretilmiş özel sistem temizleme kimyasalımızla ve sistem temizleme alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip işinin ehli elemanlarımızla ilk günkü haline gelecek şekilde temizliyoruz.

 

İLETİŞİM